Hostel Nele Logo Web

Üldtingimused

1. Tellimistingimused

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.hostelnele.ee (edaspidi Hostel Nele broneerimise keskkond) omaniku Foor Jõhvi OÜ vahel Hostel Nele ja broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Hostel Nele broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. Broneerimise keskkonnas tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik.

1.4. Hostelil Nele on õigus isiku vanuse tuvastamiseks küsida isikuttõendavat dokumenti ning alaealise kliendi korral keelduda tellimuse täitmisest.

2. Hinnainfo

2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.

2.2. Jälgige tähelepanelikult valitud hinnainfot. Ettemaks on kohustuslik osadele hindadele. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hostelil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.

2.3. Kui toa eest ei ole eelnevalt tasutud, tuleb seda teha hosteli saabumisel kohalikus valuutas. Hostelis saab maksta sularahaga.

3. Maksetingimused ettemaksuga toodetele.

3.1. Kliendi poolt Hostel Nele online broneeringu keskkonna vahendusel ostetud ettemaksunõudega toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt online broneeringukeskkonnas kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

3.2. Online broneeringu keskkonnas määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel Hosteli Nele arve alusel. Panga ülekandega on võimalik maksta järgmistest pankadest:
· Eesti: Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV ja Krediidipank
· Läti: Swedbank, SEB, Citadele ja Nordea
· Leedu: SEB ja Nordea
· Soome: Nordea, Danske, Pohjola, Ålandsbanken, S-Pankki ja Handelsbanken

Meie Rekviisidid:
OÜ FOOR JÕHVI
IBAN: EE191010220039523014
Skandinaviska Enskilda Banken AS SEB Pank
Bank: AS SEB Pank,
SWIFT kood: EEUHEE2X

4. Tellimine ja tellimuse kinnitus

4.1. Tellimuse tegemisel palun sisestage tellimissüsteemi oma nimi, telefonituba, e-mail, saabumise kuupäev, ööde arv. Teie broneering kehtib ainult pärast broneeringu kinnituse saamist hostelist. Hosteli kiiremaks kinnitamiseks saate hosteliga telefoni teel ühendust võtta. +372 336 1001 või e-posti teel E-post: info@hostelnele.ee

5. Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

5.1. Majutuse ja majutuse pakettide ostu puhul kehtivad majutusele ja pakettidele erinevad annulleerimise ja raha tagastamise tingimused. Majutuse ja majutuse pakettide muutmise, annulleerimise ja raha tagastamise tingimused on kirjas broneerimise keskkonnas valitud majutuse ja/ või majutuse paketi hinnakirjelduses. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hostelis on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.

5.2. Tellimuse muutmiseks palun tehke uus tellimus ja tühistage eelmine. Uue tellimuse tegemisel võib olla muutunud hind ja saadaolev toa kategooria.

5.3. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hostelis on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.

5.4. Hilisema annulleerimise puhul hostel võib rakendada trahvi esimese öö maksumuses. Kui hostel kandis mingisuguseid kulutusi, mis on seotud teie tellimusega, neid peab ka hüvitama.

5.5. Teile saadetud kinnitavas e-kirjas on märgitud täpne tühistamiste tähtaeg, enne mida tuleb teha kõik tühistamised, et vältida tühistamistasusid.

6. Konfidentsiaalsus

6.1. Online broneerimise keskkonnas tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.

6.2. Hostel Nele ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta, välja arvatud seaduses sätestatud juhtudel.

6.3. Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse Ostjalt tellimuse vormistamisel (ees-ja perekonnanimi, aadress, telefonituba, e-posti aadress).

7. Hosteli kohustused külalise ees

7.1. Kui olete saanud hosteli toa tellimuse kinnituse, kuid selgub, et hostel ei saa teile võimaldada tellitud hosteli tuba, siis hostelil on kohustus pakkuda teile ilma lisamaksuta paremat toakategooriat või siis tuba sama tasemega hostelis.

8. Lisainfo hosteli kohta

8.1. Saabumine ja lahkumine.
Hosteli tuba on teie kasutuses saabumispäeval kella 14.00-st kuni lahkumispäeval kella 12.00-ni. Numbri reserveeritakse teile saabumise päeval kuni kella 18.00-ni. Palun teavitage meid hiljem saabumisest.

8.2. Suitsetamisreeglid.
Meie hosteli toad on mõeldud mitte-suitsetajatele. Suitsetamine on lubatud erilistes kohtades. Kui hosteli külaline rikub suitsetamiskeelu korda, siis hostelil on õigus nõuda kliendi poolset kulude hüvitamist.

8.3. Laste hinnapoliitika.
Üks alla 3-aastane laps ööbib olemasolevat voodit kasutades tasuta .

8.4. Lemmikloomad.
Lemmikloomad ei ole lubatud.

8.5. Parkimine.
Meie parkla on valveta. Parkimine on hosteli kliendile tasuta.

9. Muu

9.1. Kliendi ja Hostel Nele online broneeringu keskkonna vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Andmed
Ettevõtte nimi: FoorJõhvi OÜ
Reg.nr: 10032703
KMKR: EE100120071
Aadress: Kaare 11, Jõhvi
Juuridiline Aadress: Malmi 4, Jõhvi
Pank: AS SEB Pank
IBAN: EE191010220039523014
SWIFT: EEUHEE2X
Tel: +372 33 61 001
E-post: info@hostelnele.ee